Blog

Yeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Engelli Platform işlerimiz teslim edilmiştir

Bolu Yeniçağa'da bulunan Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Engelli kardeşlerimiz için yapmış olduğumuz merdiven tipi engelli asansörü ve dış cephe engelli asansörü montajımız tamamlanmıştır.


Lalezar Konutları projemizdeki asansör işlerimiz tamamlanmıştır

Afyon merkez'de inşaatı tamamlanan 4 Blokluk konut projesinde bulunan 8 adet 9 duraklı 1 m/sn hızında Makine Daireli insan asansörü ve 2 adet 3 duraklı 1 m/sn hızında Makine Daireli villa asansörü işlerimiz tamamlanmıştır.


İstinye Park Plaza Konutları projemizdeki asansör işlerimiz tamamlandı

Mersin Mezitli'de inşaatı yapılan 24 katlı İstinye Park Plaza Konutlarına yapmış olduğumuz 2.5 m/sn hızında, Makine Daireli 800 kg insan asansörü ve 1275 kg İtfaiyeci asansörü montaj işlerimiz tamamlanmış ve tescillenmiştir.


Battalgazi TOKİ projesindeki asansör montajımız tüm hızıyla devam ediyor

Malatya ili Battalgazi ilçesinde inşaatı yapılan 38 Bloklu TOKİ Deprem Konutları için imalatına başladığımız asansörler hızla tamamlanıyor.


Van Toki Konutları Asansör Montajlarını Tamamladık

Van'da yapılan yeni Toki konutları için asansör montaj çalışmamız tamamlandı. 17 adet 630kg kapasiteli ve 17 adet 800kg kapasiteli şahış asansörleri faaliyete geçti. A3 standartlarına uygun yaptığımız montaj çalışmamızdan kareler...


60. Yıl Sarıgazi İlköğretim Okulu Asansör ve Engelli Platformu Montajı Tamamlandı

İstanbul 60. Yıl Sarıgazi İlköğretim Okulu'nda yaptığımız montaj çalışmamız tamamlandı. 630kg kapasiteli 6 duraklı şahıs asansörü ile engelli asansörü artık faaliyette. İyi günlerde kullanmalarını temenni ederiz.


Cevizli İlköğretim Okulu Asansör ve Engelli Platformu Montajı Tamamlandı

İstanbul'da Cevizli İlköğretim Okulu'nda yaptığımız montaj çalışmamız tamamlandı. 630kg kapasiteli 6 duraklı şahıs asansörü ile okul girişine montajını yaptığımız açık hava engelli asansörü artık faaliyette.


Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu Asansör ve Engelli Platformu Montajı Tamamlandı

İstanbul'da Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu'nda yaptığımız montaj çalışmamız tamamlandı. 630kg kapasiteli şahıs asansörü ile okul girişine montajını yaptığımız açık hava engelli asansörü artık faaliyette.