M&B Asansör1

M&B Asansör; asansör montaj, asansör periyodik bakım, asansör arıza onarım ve asansör revizyonu (modernizasyonu) alanlarında Ankara Ostim'de faaliyet göstermektedir. Firmamız sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesini, kısa sürede M&B Asansör markası altında asansör montaj alanında da göstermeye başlamıştır.

Asansör Montajı alanında her zaman yüksek kaliteyi hedef alan firmamız, kalite hedeflerini sahip olduğu sertifikalarla da öne çıkartmaktadır. A3 standartlarında asansör montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekte olan M&B Asansör müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Asansör Montaj konusunda güvenliğin öneminin bilincinde olan firmamız, hizmet sunduğu tüm müşterilerine ayrımsız olarak yüksek güvenliği, kaliteyi ve konforu sunmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden profesyonel ekibimiz, asansör’de sunduğumuz kalite ve konforu her zaman daha üst seviyelere çıkartmayı hedeflemektedir. Uluslar arası standartlara uygun şekilde, müşteri beklentilerini zamanında ve tam anlamıyla karşılayan M&B Asansör, her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir. Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz projelerimiz bu konuda her zaman gururumuz ve kalitemizin ispatı olmaktadır.

Bozkurt Asansör Elek. İnş. Gıda İml. San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin tescilli markası olan M&B Asansör, TSE, CE, EN ISO 9001:2008, garanti ve hizmette yeterlilik sertifikalarıyla, sunduğu geniş ürün yelpazesiyle, asansör montajında her çeşit projede kalitesini göstermektedir.

Ankara

Bolu

Düzce

MB Asansör