M&B Asansör

Bozkurt Asansör Elektronik İnş. İmal. San. ve Tic. Ltd. Şti. , Ankara Ostim O.S.B.’de 1997 yılında 250 metrekare kapalı alanda kurulmuştur. İlk yıllarında farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirket, 2004 yılından itibaren asansör sektörüne de giriş yapmıştır.
Sektöre giriş yaptığı dönemde oluşan tekelleşmeyi yıkarak, YERLİ ve MİLLİ üretime katkı sağlamış, alanında rekabet ortamı oluşturmuştur. Kaliteli ürünü, uygun fiyata piyasaya arz etmeyi hedefleyerek yola çıkan Bozkurt Asansör Elektronik İnş. İmal. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında EFSA markasını tescil ettirmiştir. İlk yıllarında yalnız asansör boy fotoseli imal eden EFSA kısa zamanda yaptığı Ar-ge çalışmalarına hız vererek farklı modellerde Boy Fotosel, Nokta Fotosel, Kapı Kartı, Revizyon Kartı, Faz Koruma Kartı üretimine başlamış ve ürün yelpazesini genişletmiştir. EFSA, 2010 yılında Asansör Kumanda Panosu imalatına da başlayarak gelişim sürecini devam ettirmiştir.


Bozkurt Asansör Elektronik İnş. İmal. San. ve Tic. Ltd. Şti., EFSA markasıyla ürettiği elektronik ürünlerin yanı sıra kullanıcılardan gelen talep doğrultusunda, 2011 yılında elektronik ürünlerin bütünlüğünü sağlayan bazı asansör malzemelerinin satışına başlamıştır. Bu alanda da sağladığı hızlı hizmeti, dürüst ve şeffaf satış politikasıyla pekiştiren firma aynı yıl içerisinde BOZKURT ASANSÖR MARKET markasını oluşturmuştur. Malzeme temini alanında yıllardır süregelen sıkıntıları doğru tespit ederek ihtiyaç olan malzemeyi en hızlı ve doğru biçimde piyasaya arz etmiştir. BOZKURT ASANSÖR MARKET, Ankara içerisinde başlayan çözüm ortaklığı hizmetini kazandığı güven ve güç ile günümüzde 81 İle, 9 farklı ülkeye sevkiyatlar yaparak sürdürmektedir. Asansör malzemelerinin imalat ve tedarik süreçlerini başarıyla sürdüren Bozkurt Asansör Elektronik İnş. İmal. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında kazandığı tecrübe, bilgi ve birikimi zincirin son halkası olarak gördüğü Montaj, Bakım ve Modernizasyon alanında kullanmaya karar vermiş ve M&B ASANSÖR markasını tescil ettirmiştir.


Asansörün son kullanıcıya ulaşacağı zamana kadar geçen imalat, tedarik ve kurulum aşamalarının tümünde etkin olan Bozkurt Asansör Elektronik İnş. İmal. San. ve Tic. Ltd. Şti. son kullanıcıya; ilgili standart ve gelişen teknolojiye uygun, modern ve en önemlisi güvenli asansörler sunmaktadır.
Günümüzde Ankara, Bolu ve Düzce illerinde toplam 2450 metrekare kapalı alana sahip olan Bozkurt Asansör Elektronik İnş. İmal. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu illerde 7/24 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca Türkiye genelinde gerçekleştirilen Hastane, Okul, Toplu Konut, Resmi Kurum/Kuruluş ve Alışveriş Merkezi projelerinde de kendi alanında hizmet vermektedir.
Bozkurt Asansör Elektronik İnş. İmal. San. ve Tic. Ltd. Şti. kalite ve yeterliliğini ISO 9001:2015, OHSAS 18001:2007, TSE-HYB, MODÜL H, AB-TASARIM İNCELEME belgeleriyle ve ardında bıraktığı yüzlerce mutlu müşteri referansıyla ispat etmiştir.

Ankara

Bolu

Düzce

MB Asansör