Bizden Haberler

Devlet Büyüklerimize Şantiyemizi Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz...

Üretim ve montajı devam eden Toki Asansör projemizde bizleri ziyaret eden kıymetli devlet büyüklerimiz; İç İşleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum ve Eski Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a teşekkürlerimizi sunarız.


Engelleri birlikte kaldıralım... Engelli asansörleri diğer asansörlerden daha özeldir bizler için...

M&B Asansör olarak pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Yaptığımız tüm asansörlerden ayrı tutuyoruz engelli kardeşlerimizin hizmetine sunduğumuz ürünlerimizi. Engelli asansörlerine daha fazla özen gösteriyoruz. Sizleri de hayatın her anında bizler gibi pozitif ayrımcılığa davet ediyoruz...


İzmir Bayraklı Toki Projesi Asansör İmalatlarımız Devam Ediyor...

2021 yılı ağustos ayında başladığımız Toki projemizde hızla ilerliyoruz. K2 parselde bulunan 6 adet asansör ve 2 adet Engelli Platformu 40 gün içinde tamamlanmıştır. Tüm testlerden başarıyla geçen asansörlerimizin Yeşil Etiket ve Ruhsatları alınmıştır. Kalan 60 adet asansör imalatımız hız kesmeden devam ediyor.


Bolu'nun En Prestijli Düğün Salonu Asansör Projemize Başladık...

Bolu merkezde yapılan Grand Düğün salonu projemize başladık. Bölgenin en özel projeleri arasında yer alan projede 2 adet Özel Üretim Asansör üniteler kullanılacaktır. Bizleri tercih ettikleri için GRAND 14 DAVET ORG. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. ye teşekkür ediyoruz..


Markalarımız İstanbul Tüyap Asansör Fuarında...

Bozkurt Ltd. Şti. markası olan Bozkurt Asansör Market ve Efsa Elektronik markalarımız; Asansör sektörünün kalbinin attığı Uluslararası İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar alanında 10-13 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenen asansör fuarında sizlerle buluştu. Bizleri yalnız bırakmayan tüm sektör dostlarımıza teşekkür ediyoruz.


Malatya Toki Projemiz Tamamlanmıştır.

Yaklaşık 4 ay önce başladığımız 38 asansörlük Malatya Toki projemizde tüm asansörlerin imalatı bitmiştir. Asansörlerin tümü Bina Sakinlerimizin Güzel Günlerde Asansörlerimiz Kullanması Dileğiyle Servise Açılmıştır.


İzmir Bayraklı Toki Projesinde 66 Asansör ve 18 adet Engelli Platform İmalatımız Başlamıştır

İzmir'in merkezinde bulunan Bayraklı ilçesinde 4 farklı parselde 910 konut ve 132 işyeri inşaat projesinde Rönesans İnşaat A.Ş. ile yapılan antlaşma kapsamında projede bulunan 66 adet asansörün imalatına start verilmiştir.


Yeniçağa Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Engelli Platform işlerimiz teslim edilmiştir

Bolu Yeniçağa'da bulunan Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne Engelli kardeşlerimiz için yapmış olduğumuz merdiven tipi engelli asansörü ve dış cephe engelli asansörü montajımız tamamlanmıştır.


Lalezar Konutları projemizdeki asansör işlerimiz tamamlanmıştır

Afyon merkez'de inşaatı tamamlanan 4 Blokluk konut projesinde bulunan 8 adet 9 duraklı 1 m/sn hızında Makine Daireli insan asansörü ve 2 adet 3 duraklı 1 m/sn hızında Makine Daireli villa asansörü işlerimiz tamamlanmıştır.


İstinye Park Plaza Konutları projemizdeki asansör işlerimiz tamamlandı

Mersin Mezitli'de inşaatı yapılan 24 katlı İstinye Park Plaza Konutlarına yapmış olduğumuz 2.5 m/sn hızında, Makine Daireli 800 kg insan asansörü ve 1275 kg İtfaiyeci asansörü montaj işlerimiz tamamlanmış ve tescillenmiştir.

1 | 2 | Sonraki >>