Hizmetler

Makine Daireli Asansörler binaların projelendirilmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir. Dişlisiz makine sayesinde makine dairesi ortadan kalkıp, asansör kuyusu içerisinde montajı gerçekleştirilmektedir.

Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda hidrolik asansörlerle hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlanabilir. Panoramik asansörler otel binalarında, tatil köylerinde, alışveriş merkezlerinde yolcuların manzarayı görebilmesi ve ferah bir ortamda seyahati için tasarlanır.

Yük asansörleri kullanım amaçlarına göre 630 kg ve daha üst kapasitelerde üretim ve montaj gerçekleştirilebilmektedir. Genel kullanım alanları iş yerleri ve fabrikalar olan yük asansörlerimizin bütün yüzeyleri çıkıntısız ve kapılar kabinle aynı genişliktedir.

3000 Kg ve daha fazla kapasiteli olabilen araç asansörleri binanızın üstünü ve bodrum katlarının otopark olarak kullanımına olanak sağlamaktadır.

Servis asansörleri, boyutları ve yapım şekli itibariyle insanların giremeyeceği bir kabini olan sadece yük taşımak amaçlı olarak tasarlanırlar. 50 kg'dan 300 kg'a kadar değişik taşıma kapasitelerine sahiptir.

Sedye asansörlerinin kullanım alanları hastanelerdir. Sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu kriterlere uygun olarak montajı gerçekleştirilir.

Engelli kişilerin her yere kolayca ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile yapılmış dikey, yatay ve merdiven tipi engelli asansörleri merdiven basamakları üzerine veya merdiven boyunca duvara ankrajlanarak monte edilir.

Havuz Asansörü ise; kilolu, yaşlı, engelli veya engelsiz tüm insanların güvenli ve estetik bir taşıma aracıdır.

İnsanların dikey taşımacılığa ihtiyaç duyduğu iç ve dış bir çok mekanda, yürüyen merdivenler önemli bir yere sahiptir. Avrupa merdiven standardı EN 115’e göre, yürüyen merdiven montaj ve bakımları gerçekleştirilmektedir.

Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışan M&B Asansör; projelendirmeden asansör sistemlerinin üretimine, teslimat sonrası servis ve bakım hizmetlerinden asansör yedek parçası teminine kadar tüm aşamalarda, işinizi titizlikle yapmaktadır.