Hizmetler

Havuz Asansörü

Havuz Asansörü; kilolu, yaşlı, engelli veya engelsiz tüm insanların; otel, kaplıca ve benzeri tesislerin havuzlarına konforlu bir şekilde girip çıkmalarını sağlayan son derece güvenli ve estetik modern bir taşıma aracıdır.

Havuz Asansörü'nün tamamı paslanmaz ve sağlığı tehdit etmeyen malzemelerden üretilmiştir. Bu sebeple hijyeniktir. Uzun süre su içerisinde kalabilir. Havuza inmek ve havuzdan çıkmak için kesinlikle bir yardımcıya ihtiyaç duyulmaz. Havuz Asansörü'nün kumandaları hem havuz dışından hem de içinden ulaşılabilecek noktalara yerleştirilmiştir. Ayrıca bu sayede havuza inmiş koltuğun havuz dışından çağrılması ya da havuz dışındaki koltuğun havuz içinden çağrılması mümkün olabilmektedir.

Koltuk, özel kılavuzlama sistemi sayesinde kendi çevresinde otomatik olarak döner ve havuza giriş çıkışın konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede dönüş işlemi için bir başka yardımcıya ihtiyaç duyulmaz. Sipariş aşamasında dönüş yönü ve dönüş açısı tercihi yapılabilir.

Havuz Asansörü, çalışmak için düşük basınçlı su dışında hiçbir enerjiye veya ek donanıma ihtiyaç duymaz. Elektrik gerektirecek herhangi bir sistemi olmadığından hem güvenli hem de sarfiyatsızdır.